%25
5.949,12 TL
7.932,17 TL
Marka
Stok Kodu
WELKO GPA25-8-180, Eski Muadili:LRS 40/6-180
Stok / Teslim Süresi
Güncel stok ve teslim süresi için sorabilirsiniz.
* 640,27 TL den başlayan taksitlerle!
Adet
NOT: SİRKÜLASYON POMPA REKORU ( 11/2" - 1" DÜŞÜREN POMPA REKORU ) FİYATA DAHİL DEĞİLDİR. SIFIRDAN TESİSAT YAPILIYORSA POMPA REKORU ALMALISINIZ. Mevcuttaki pompayı yeniliyorsanız eski pompa rekorunu kullanabilirsiniz.
Bu ürünün WELKO'daki eski muadil modeli : WELKO LRS 40/6 - 180 'dir.
  • GPA25-80 II 180
  • Frekans Konvertörlüdür. İhtiyaca göre çalışır.
    • Maksimum Gücü : 70W. Minimum Çalışma Gücü : 5W.
  • 11/2" REKOR BAĞLANTILI
  • İKİ DİŞ ARASI 180mm