%45
3.140,74 TL
5.710,43 TL
Marka
Stok Kodu
S8110 TORK 0-16 BAR
* 338,02 TL den başlayan taksitlerle!
Seçenekler
Diş Ölçüsü
Çalışma Voltajı
Adet
S8110 (TORK-GDV) SERİSİ DRAİN SOLENOİD VALF, NORMALDE KAPALI
ÜRÜN AÇIKLAMALARI
S8110 SERİSİ  ( TORK-GDV) DRAIN SOLENOİD VALF ZAMANLAYICILI
Uygulama                : Hava , Su , Gaz
Ölçü : 1/8"…1""
Basınç : 0,5…16bar(Pilot kumandalı) , 0…16 Bar (Direk çekmeli )
Kovan , Çekirdek : Paslanmaz Çelik
Gövde : Prinç
Diyafram  : NBR, istek üzerine EPDM
Sıcaklık : .-10°C…80 °C
Pozisyon  : Normalde Kapalı
Bobin Gerilimi : 230V, 110V , 48V, 24V , 12V  AC ; 110V , 48V , 24V , 12 V DC