ESM-7700.2.20.2.1/01.00/0.0.0.0 Proses Göstergesi, 24Vac/Vdc beslemeli, 2 röle çıkışlı, RS-485 haberleşmeli
%35
4.592,19 TL
7.064,90 TL
Stok Kodu
ESM-7700.2.20.2.1/01.00/0.0.0.0
* 494,23 TL den başlayan taksitlerle!
- 12Vdc/50mA sensör besleme çıkışı
- 48x48, 72x72, 96x96, 96x48 mm panel boyut seçenekleri
esm xx00 kodlar
ESM-7700ESM-7700 Proses Göstergesi
Fiziksel Özellikler
Ölçüler 72 mm x 72 mm 87,5 mm
Koruma Sınıfı NEMA 4X (önden IP65, arkadan IP20)
Montaj Sabit montaj
Depolama / Çalışma Sıcaklığı 0...50°C
Bağıl Nem 90 % max. (Yoğunlaşma Olmayan Ortamda)
Elektriksel Özellikler
Besleme Gerilimi 100-240 V ac (-15%,+10%) 50/60 Hz. 6 VA
24 Vac (-15%,+10%) 50/60 Hz. 6 VA
24 Vdc (-15%,+10%) 6 W
Çıkış
Röle Çıkışı 5A@250 Vac at resistive load
SSR Çıkışı
Analog Çıkış
Opsiyonel Çıkışlar EM0-400 Röle Çıkış Modülü (3A@250V)
EM0-410 SSR Çıkış Modülü (20mA@18V)
EM0-420 Dijital (Transistor) Çıkış Modülü (40mA@18V)
EM0-430 0/4-20mA Akım Çıkış Modülü
Kontrol
Kontrol Formu On/Off
Okuma Sıklığı Saniyede 3 okuma
İletişim Protokolleri MODBUS-RTU
Kalite Belgeleri UL Tanınan Bileşeni (Dosya Numarası: E 254103), GOST-R, CE
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
ESM-7700.2.20.2.1/01.00/0.0.0.0 Proses Göstergesi, 24Vac/Vdc beslemeli, 2 röle çıkışlı, RS-485 haberleşmeli BAYİSİ OLDUĞUMUZ EMKO ELEKTRONİK ÜRÜNÜ, ESM-7700.2.20.2.1/01.00/0.0.0.0 Proses Göstergesi, 24Vac/Vdc beslemeli, 2 röle çıkışlı, RS-485 haberleşmeli sitemizden indirimli fiyatlarla satın alabilirsiniz. ESM-7700.2.20.2.1/01.00/0.0.0.0