%35
5.336,87 TL
8.210,56 TL
Stok Kodu
ESM-4900.1.20.1.1/01.04/0.0.0.0
* 574,38 TL den başlayan taksitlerle!
Adet
- 12Vdc/50mA sensör besleme çıkışı
- 48x48, 72x72, 96x96, 96x48 mm panel boyut seçenekleri
esm xx00 kodlar
ESM-4900ESM-4900 Proses Göstergesi
Fiziksel Özellikler
Ölçüler 96 mm x 48 mm 86,5 mm
Koruma Sınıfı NEMA 4X (önden IP65, arkadan IP20)
Montaj Sabit montaj
Depolama / Çalışma Sıcaklığı 0...50°C
Bağıl Nem 90 % max. (Yoğunlaşma Olmayan Ortamda)
Elektriksel Özellikler
Besleme Gerilimi 100-240 V ac (-15%,+10%) 50/60 Hz. 6 VA
24 Vac (-15%,+10%) 50/60 Hz. 6 VA
24 Vdc (-15%,+10%) 6 W
Çıkış
Röle Çıkışı 5A@250 Vac at resistive load
SSR Çıkışı
Analog Çıkış
Opsiyonel Çıkışlar EM0-400 Röle Çıkış Modülü (3A@250V)
EM0-410 SSR Çıkış Modülü (20mA@18V)
EM0-420 Dijital (Transistor) Çıkış Modülü (40mA@18V)