ESM-4400.2.20.2.1/00.00/0.0.0.0 Proses Göstergesi, 24Vac/Vdc beslemeli, 1 röle çıkışlı, RS-485 haberleşmeli, RS-485 ModBus Haberleşmeli
%35
3.900,70 TL
6.001,08 TL
Stok Kodu
ESM-4400.2.20.2.1/00.00/0.0.0.0
* 419,81 TL den başlayan taksitlerle!
Proses Göstergesi
"Esnek Modüler Sistem”
- Konfigüre edilebilen üniversal proses girişi (TC, RTD, V, mA)
- V ve mA girişleri için kullanıcı tarafından programlanabilen
iki veya çok noktalı kalibrasyon
- Her kontrol çıkışı için programlanabilir çeşitli alarm seçenekleri
- 12Vdc/50mA sensör besleme çıkışı
- 48x48, 72x72, 96x96, 96x48 mm panel boyut seçenekleri
- RS-232 (standart) veya RS-485 (opsiyonel) seri haberleşme
- ModBus RTU standart haberleşme protokolü
esm xx00 bağlantı şeması
esm xx00 kodlar
ESM-4400Esm-4400 Proses Göstergesi
ESM-XX00
Smart Output Modül sistemi
DC Voltaj/Akım girişleri için kullanıcıya açık iki veya
çok noktalı kalibrasyon
0/4...20 mAdc Akım Çıkışı Modülüyle, proses değeri
için Re-transmission (tekrar iletim) özelliği
4 Dijit proses değeri (PV) göstergesi
Üniversal proses girişi (TC, RTD, mVdc, Vdc, mAdc)
Modbus RTU protokolü ile RS-232 (standart) veya
RS-485 (opsiyonel) seri haberleşme
Programlanabilir Alarm fonksiyonları
Özellikler Açıklamalar
Fiziksel Özellikler
Ölçüler 48 mm x 48 mm 116 mm
Koruma Sınıfı NEMA 4X (önden IP65, arkadan IP20)
Montaj Sabit montaj
Depolama / Çalışma Sıcaklığı 0...50°C
Bağıl Nem 90 % max. (Yoğunlaşma Olmayan Ortamda)
Elektriksel Özellikler
Besleme Gerilimi 100-240 V ac (-15%,+10%) 50/60 Hz. 6 VA
24 Vac (-15%,+10%) 50/60 Hz. 6 VA
24 Vdc (-15%,+10%) 6 W
Sensör Girişi ܜniversal Giriş TC, RTD, (dc) Voltaj / Akım
Yapılandırma parametrelerini L (DIN43710), J, K, R, T, S, B, E, N
(IEC584.1) (ITS90) tarafından seçilebilir
PT100 (IEC751) (ITS90)
Opsiyonel Sensör Girişi
Skala
Doğruluk ± 0,25 Termokupl, Termorezistans için Tam skalanın%, ve Gerilim.
Çıkış
Röle Çıkışı 5A@250 Vac at resistive load
SSR Çıkışı
Analog Çıkış
Opsiyonel Çıkışlar EM0-400 Röle Çıkış Modülü (3A@250V)
EM0-410 SSR Çıkış Modülü (20mA@18V)
EM0-420 Dijital (Transistor) Çıkış Modülü (40mA@18V)
EM0-430 0/4-20mA Akım Çıkış Modülü
Kontrol
Kontrol Formu On/Off
Okuma Sıklığı Saniyede 3 okuma
İletişim Protokolleri MODBUS-RTU
Kalite Belgeleri UL Tanınan Bileşeni (Dosya Numarası: E 254103), GOST-R, CE
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
ESM-4400.2.20.2.1/00.00/0.0.0.0 Proses Göstergesi, 24Vac/Vdc beslemeli, 1 röle çıkışlı, RS-485 haberleşmeli, RS-485 ModBus Haberleşmeli BAYİSİ OLDUĞUMUZ EMKO ELEKTRONİK ÜRÜNÜ, ESM-4400.2.20.2.1/00.00/0.0.0.0 Proses Göstergesi, 24Vac/Vdc beslemeli, 1 röle çıkışlı, RS-485 haberleşmeli, RS-485 ModBus Haberleşmeli sitemizden indirimli fiyatlarla satın alabilirsiniz. ESM-4400.2.20.2.1/00.00/0.0.0.0