EMKO ESM-9920.5.20.0.1/01.02/0.0.0.0 Üniversal Girişli PID Sıcaklık Kontrol (TC, RTD), 2 röle + SSR çıkışlı, 96x96mm panel boyutlu, 230 Vac
%35
2.641,84 TL
4.064,37 TL
Marka
Stok Kodu
EMKO ESM-9920.5.20.0.1/01.02/0.0.0.0
Besleme Gerilimi
Bu ürün 230Vac (-%15, +%10) 50/60Hz ile çalışmaktadır. Diğer alternatifler için iletişime geçebilirsiniz.
Giriş Tipi
Konfigüre Edilebilir Universal TC, RTD Girişi
Çıkış Modülleri
Fiyat
Havale
(%3,00 havale indirimi)
* 284,33 TL den başlayan taksitlerle!
ESM-XX20
Üniversal sıcaklık sensör girişi (TC, RTD)
Self-Tune (Step Response Tuning) ve Auto-Tune işlemi ile PID
katsayılarının sisteme otomatik adaptasyonu
2 Röle ve 1 SSR sürücü çıkışı
Uzun rezistans ömrü için Soft-Start çıkışı
4 Dijit proses (PV) ve 4 Dijit SET değeri (SV) göstergeli
Seçilebilir ON/OFF, P, PI, PD ve PID Kontrol formları
Kontrol çıkışı için ayarlanabilir Isıtma veya Soğutma fonksiyonu
Alarm çıkışı için ayarlanabilir Alarm fonksiyonları
Sensör koptu koruması
2 Röle ve 1 SSR sürücü çıkışı
Sensör koptu koruması
PID, Üniversal Girişli ON / OFF, Sıcaklık Kontrol Cihazı
PID Sıcaklık Kontrolü
- Programlanabilir ON/OFF, P, PI, PD, PID Sıcaklık kontrolu
- PID "Self Tuning” özelliği
- Programlanabilir Isıtma, Soğutma ve Alarm fonksiyonları
- 48x48, 72x72, 96x96, 48x96, 96x48 mm panel boyut seçenekleri
ESM-XX20 Cihazının çıkışları nelerdir?Cihaz standart 2 x Röle ve 1 SCR çıkışına sahiptir.
ESM-XX20 cihazında PID çalışma formu var mı?Evet var, cihaz On/Off veya PID olarak çalışabilir.
| Özellikler | Açıklamalar |
| Fiziksel Özellikler | |
| Ölçüler | 96 mm x 96 mm 96 mm |
| Koruma Sınıfı | NEMA 4X (önden IP65, arkadan IP20) |
| Montaj | Sabit montaj |
| Depolama / Çalışma Sıcaklığı | -40°C ile +85°C / 0...50°C |
| Bağıl Nem | 90 % max. (Yoğunlaşma Olmayan Ortamda) |
| Elektriksel Özellikler | |
| Besleme Gerilimi | 230 Vac (+%15) 50/60 Hz. 1.5 VA 115 Vac(+%15) 50/60 Hz. 1.5 VA 24 Vac(+%15) 50/60 Hz. 1.5 VA 24 Vac/dc (+%15, +%10) 50/60 Hz. 1.5 VA |
| Opsiyonel Sensör Girişi | |
| Doğruluk | Termokupl ve Termorezistans için Tam skalanın ±% 0.25 |
| Çıkış | |
| Röle Çıkışı | Rezistif Yükte 5A @ 250 Vac Rezistif Yükte 5A @ 250 Vac (alarm Çıkışı) |
| SSR Çıkışı | Maksimum 20 mA @ 12 Vdc |