EMKO ESM-4420.5.20.0.1/01.02/0.0.0.0 PID, Üniversal Girişli ON / OFF, Sıcaklık Kontrol Cihazı 230Vac, 2 röle + SSR çıkışlı, 48x48mm panel boyutlu 230 Vac
%36
2.269,50 TL
3.546,09 TL
Stok Kodu
EMKO ESM-4420.5.20.0.1/01.02/0.0.0.0
* 244,25 TL den başlayan taksitlerle!
Adet
ESM-XX20
Üniversal sıcaklık sensör girişi (TC, RTD)
Self-Tune (Step Response Tuning) ve Auto-Tune işlemi ile PID
katsayılarının sisteme otomatik adaptasyonu
2 Röle ve 1 SSR sürücü çıkışı
Uzun rezistans ömrü için Soft-Start çıkışı
4 Dijit proses (PV) ve 4 Dijit SET değeri (SV) göstergeli
Seçilebilir ON/OFF, P, PI, PD ve PID Kontrol formları
Kontrol çıkışı için ayarlanabilir Isıtma veya Soğutma fonksiyonu
Alarm çıkışı için ayarlanabilir Alarm fonksiyonları
Sensör koptu koruması
PID, Üniversal Girişli ON / OFF, Sıcaklık Kontrol Cihazı
PID Sıcaklık Kontrolü
- Programlanabilir ON/OFF, P, PI, PD, PID Sıcaklık kontrolu
- PID "Self Tuning” özelliği
- Programlanabilir Isıtma, Soğutma ve Alarm fonksiyonları
- 48x48, 72x72, 96x96, 48x96, 96x48 mm panel boyut seçenekleri
esm xx20 bağlantı şeması
ESM-XX20 Cihazının çıkışları nelerdir?Cihaz standart 2 x Röle ve 1 SCR çıkışına sahiptir.
ESM-XX20 cihazında PID çalışma formu var mı?Evet var, cihaz On/Off veya PID olarak çalışabilir.
Özellikler Açıklamalar
Fiziksel Özellikler
Ölçüler 48 mm x 48 mm 95 mm
Koruma Sınıfı NEMA 4X (önden IP65, arkadan IP20)
Montaj Sabit montaj
Depolama / Çalışma Sıcaklığı -40°C ile +85°C ile 0...50°C
Bağıl Nem 90 % max. (Yoğunlaşma Olmayan Ortamda)
Elektriksel Özellikler
Besleme Gerilimi 230 Vac (+%15) 50/60 Hz. 1.5 VA
115 Vac(+%15) 50/60 Hz. 1.5 VA
24 Vac(+%15) 50/60 Hz. 1.5 VA
24 Vac/dc (+%15, +%10) 50/60 Hz. 1.5 VA
Sensör Girişi J, K, R, S, T (IEC584.1) (ITS90)
parametreleri arasından seçilebilir
PT-100 (IEC751) (ITS90)
Opsiyonel Sensör Girişi
Skala Fe CuNi -200°C,900°C
NiCr Ni -200°C,1300°C
Pt13%Rh 0°C,1700°C
Pt10%Rh 0°C,1700°C
Cu CuNi -200°C,400°C
PT 100 -200°C,650°C
PT 100 -199.9°C,650.0°C
Doğruluk Termokupl ve Termorezistans için Tam skalanın ±% 0.25
Çıkış
Röle Çıkışı Rezistif Yükte 5A @ 250 Vac
Rezistif Yükte 5A @ 250 Vac (alarm Çıkışı)
SSR Çıkışı Maksimum 20 mA @ 12 Vdc
Analog Çıkış
Opsiyonel Çıkışlar
Kontrol
Kontrol Formu On / Off, P, PI, PD, ve PID üzerinden Programlanabilir
Okuma Sıklığı Saniyede 3 okuma
İletişim Protokolleri
Kalite Belgeleri GOST-R, CE
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
EMKO ESM-4420.5.20.0.1/01.02/0.0.0.0 PID, Üniversal Girişli ON / OFF, Sıcaklık Kontrol Cihazı 230Vac, 2 röle + SSR çıkışlı, 48x48mm panel boyutlu 230 Vac EMKO ESM-4420, 230 Vac Beslemeli PID Üniversal Girişli ON / OFF, 2 röle + SSR çıkışlı, 48x48mm panel boyutlu Sıcaklık Kontrol Cihazını bayisinden satın alın EMKO ESM-4420.5.20.0.1/01.02/0.0.0.0