ARP32-80/180 3 Hızlı Sirkülasyon, Devirdaim Pompası 2'' Dişli, 245Watt Üç Hızlı
%40
5.371,95 TL
8.953,24 TL
Stok Kodu
ARP32-80/180 SİRKÜLASYON POMPASI
Stok / Teslim Süresi
Güncel stok ve teslim süresi için sorabilirsiniz.
* 578,16 TL den başlayan taksitlerle!
Adet
NOT: SİRKÜLASYON POMPA REKORU ( 2" - 11/4" DÜŞÜREN POMPA REKORU ) FİYATA DAHİL DEĞİLDİR. SIFIRDAN TESİSAT YAPILIYORSA POMPA REKORU ALMALISINIZ. Mevcuttaki pompayı yeniliyorsanız eski pompa rekorunu kullanabilirsiniz.
  • ARP32-80/180
  • 1.HIZ 135W
  • 2.HIZ 190W,
  • 3.HIZ 245W
  • 2" REKOR BAĞLANTILI
  • İKİ DİŞ ARASI 180mm