ARP25-70/180 3 Hızlı Sirkülasyon, Devirdaim Pompası 11/2'' Dişli, 130Watt Üç Hızlı
%40
3.461,12 TL
5.768,53 TL
Stok Kodu
ARP25-70/180 SİRKÜLASYON POMPASI
Stok / Teslim Süresi
Güncel stok ve teslim süresi için sorabilirsiniz.
* 372,50 TL den başlayan taksitlerle!
Adet
NOT: SİRKÜLASYON POMPA REKORU ( 11/2" - 1" DÜŞÜREN POMPA REKORU ) FİYATA DAHİL DEĞİLDİR. SIFIRDAN TESİSAT YAPILIYORSA POMPA REKORU ALMALISINIZ. Mevcuttaki pompayı yeniliyorsanız eski pompa rekorunu kullanabilirsiniz.
  • ARP25-70/180
  • 1.HIZ 70W
  • 2.HIZ 100W,
  • 3.HIZ 130W
  • 11/2" REKOR BAĞLANTILI
  • İKİ DİŞ ARASI 180mm
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
ARP25-70/180 3 Hızlı Sirkülasyon, Devirdaim Pompası 11/2'' Dişli, 130Watt Üç Hızlı ARP25-70/180, 25-7-180 sirkülasyon pompası 3 hızlı, 130W, 11/2' dişlidir. Kazan, Kalorifer vb sistemlerde sıcak veya soğuk su sirkülasyonu için kullanılır. ARP25-70/180 SİRKÜLASYON POMPASI