3/4'' Normalde Kapalı Genel Maksat Solenoid Vana TORK S1060.04.015 (0,35 - 12 BAR), Mini Bobin (Düşük Watt Güç Tüketimi) Serisi (15mm Orifis)
%45
2.773,64 TL
5.042,98 TL
Marka
Stok Kodu
TORK S1060.04.015
* 298,51 TL den başlayan taksitlerle!
Sıcaklık : -10°C…160 °C / -10 80 °C
Pozisyon : Normalde Kapalı
Bobin Gerilimi : 230V, 110V , 48V, 24V , 12V  AC ; 110V , 48V , 24V , 12 V DC