2'' Normalde Kapalı Genel Maksat Solenoid Vana TORK S1010.08.046 (0,5 - 12 BAR), (46mm Orifis)
%45
9.304,43 TL
16.917,15 TL
Marka
Stok Kodu
TORK S1010.08.046
Havale
8.839,21 TL (%5,00 havale indirimi)
* 1.001,39 TL den başlayan taksitlerle!
S1010 Serisi ,
Direk Çekmeli (min.Δp=0 bar) ve
Pilot Kontrollü( min.Δp=0,5 bar)
Max: 16 bar çalışma
    3/8"…2" Pilot Kumandalı, BSP (İstek Üzerine NPT)
Sıcaklık : -10°C…80 °C
Pozisyon : Normalde Kapalı
Bobin Gerilimi : 230V, 110V , 48V, 24V , 12V  AC ; 110V , 48V , 24V , 12 V DC