11/4'' Normalde Kapalı Genel Maksat Solenoid Vana TORK S1010.06.030 (0,5 - 12 BAR), (30mm Orifis)
%45
7.577,47 TL
13.777,23 TL
Marka
Stok Kodu
TORK S1010.06.030
Havale
7.198,60 TL (%5,00 havale indirimi)
* 815,53 TL den başlayan taksitlerle!
S1010 Serisi ,
Direk Çekmeli (min.Δp=0 bar) ve
Pilot Kontrollü( min.Δp=0,5 bar)
Max: 16 bar çalışma
    3/8"…2" Pilot Kumandalı, BSP (İstek Üzerine NPT)
Sıcaklık : -10°C…80 °C
Pozisyon : Normalde Kapalı
Bobin Gerilimi : 230V, 110V , 48V, 24V , 12V  AC ; 110V , 48V , 24V , 12 V DC