1/8'' Normalde Kapalı Genel Maksat Solenoid Vana TORK S1073.00.025 (0 - 12 BAR), Ekonomik Direkt Çekmeli Seri (2,5mm Orifis)
Stok Kodu
TORK S1073.00.025
Çalışma Basıncı
0…16 bar (orifise göre farklılık gösterir)
Akışkan Sıcaklığı
-10°C…80 °C
Bobin Gerilimi
230V, 110V , 48V, 24V , 12V AC ; 110V , 48V , 24V , 12 V DC
Çalışma Basıncı
0,35…16 bar (S1040)
Akışkan Sıcaklığı
-10°C…80 °C
Bobin Gerilimi