1/8'' Normalde Kapalı Genel Maksat Solenoid Vana TORK S1073.00.018 (0 - 16 BAR), Ekonomik Direkt Çekmeli Seri (1,8mm Orifis)
%45
1.549,97 TL
2.818,14 TL
Marka
Stok Kodu
TORK S1073.00.018
Stok / Teslim Süresi
Stok durumunu veya teslim süresini öğrenmek için lütfen sorunuz
Bilgi
Bilgi 2
Sitemizde bulamadığınız tüm diğer ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz
* 166,82 TL den başlayan taksitlerle!
Seçenekler
Çalışma Voltajı
ÜRÜN AÇIKLAMALARI
Uygulama
Hava, Su, Gaz
Ölçü
1/8", 1/2" Direkt Çekmeli
Çalışma Basıncı
0…16 bar (orifise göre farklılık gösterir)
Kovan, Çekirdek
Kovan: Pirinç veya paslanmaz, Tepe ve Çekirdek: Paslanmaz
Gövde
Pirinç
Diyafram
NBR
Akışkan Sıcaklığı
-10°C…80 °C
Pozisyon
Normalde Kapalı
Bobin Gerilimi
230V, 110V , 48V, 24V , 12V AC ; 110V , 48V , 24V , 12 V DC
Koruma Sınıfı
IP65 ( isteğe bağlı Exproof )
ÜRÜN AÇIKLAMALARI
Uygulama
Hava, Su, Gaz
Ölçü
1/8", 1/2" Direkt Çekmeli
Çalışma Basıncı
0,35…16 bar (S1040)
Kovan, Çekirdek
Gövde
Pirinç
Diyafram
NBR
Akışkan Sıcaklığı
-10°C…80 °C
Pozisyon
Normalde Kapalı
Bobin Gerilimi