1/8'' Normalde Kapalı Genel Maksat Solenoid Vana TORK S1060.00.018 (0 - 16 BAR), Mini Bobin (Düşük Watt Güç Tüketimi) Serisi (1,8mm Orifis)
%45
1.346,03 TL
2.447,33 TL
Marka
Stok Kodu
TORK S1060.00.018
Stok / Teslim Süresi
Stok durumunu veya teslim süresini öğrenmek için lütfen sorunuz
Bilgi
Bilgi 2
Sitemizde bulamadığınız tüm diğer ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz
* 144,87 TL den başlayan taksitlerle!
Seçenekler
Çalışma Voltajı
Adet
ÜRÜN AÇIKLAMASI
S1060 Serisi Solenoid Vana;  Genel Maksat Normalde Kapalı tip tir.
Ayrıca hortum bağlantılı özel tipler imal edilmektedir. Müşteri talebine göre özel imalat yapılır.
Uygulama : Hava , Su , Gaz, ( kirli akışkanlarda  valf girişine filtre konması önerilir)
Ölçü : 1/8", 1/4" Direk Çekmeli BSP (İstek Üzerine NPT)
Basınç : 0,5…16Bar (1/8"-1/4"), 0,35...12Bar (3/8"-1/2")
Kovan , Çekirdek : Pirinç-Paslanmaz
Gövde : Pirinç
Diyafram : VİTON (1/8"-1/4"), NBR (3/8"-1")
Sıcaklık : -10°C…160 °C / -10 80 °C
Pozisyon : Normalde Kapalı
Bobin Gerilimi : 230V, 110V , 48V, 24V , 12V  AC ; 110V , 48V , 24V , 12 V DC
Koruma Sınıfı : IP65  ( isteğe bağlı Exproof )
ÜRÜN ÖZELLİKLERİ
1/8" veya 1/4"- 2/2  iki yollu direk çekmeli mini bobinli solenoid valfler.  N.C.
Ürün Kod
numarası
Bağlantı Ölçüsü  Orifis Ölçüsü mm Basınç  (bar) KV  lt/ dk Akışkan Sıcaklığı
°C
Diyafram / Oring Ağırlık  kg
Min  Max Min Max
S1060.00.018 1/8" 1.8 0 16 1,6 -10 160 VİTON 0,20