1/8'' Normalde Kapalı Genel Maksat Solenoid Vana S1010.00.025 (0 - 12 BAR) Direkt Çekmeli, (2,5mm Orifis)
%45
1.631,55 TL
2.966,46 TL
Marka
Stok Kodu
TORK S1010.00.025
Stok / Teslim Süresi
Stok durumunu veya teslim süresini öğrenmek için lütfen sorunuz
Bilgi
Bilgi 2
Sitemizde bulamadığınız tüm diğer ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz
Fiyat
Havale
1.549,98 TL (%5,00 havale indirimi)
* 175,60 TL den başlayan taksitlerle!
Seçenekler
Çalışma Voltajı
Adet
ÜRÜN AÇIKLAMASI
S1010 Serisi ,
Direk Çekmeli (min.Δp=0 barve
Pilot Kontrollü( min.Δp=0,5 bar)
Max: 16 bar çalışma
Genel Maksat Solenoid Vanalar
Seri :  S10 Serisi
Uygulama : Hava , Su , Gaz, ( kirli akışkanlarda  valf girişine filtre konması önerilir)
Ölçü : 1/8", 1/4" Direk Çekmeli, BSP (İstek Üzerine NPT)
    3/8"…2" Pilot Kumandalı, BSP (İstek Üzerine NPT)
Basınç : 0…16 Bar  (1/8", 1/4")
    0,5…16Bar (3/8"...2" )
Kovan , Çekirdek : Paslanmaz
Gövde : Pirinç
Diyafram : NBR, istek üzerine EPDM yada VITON
Sıcaklık : -10°C…80 °C
Pozisyon : Normalde Kapalı
Bobin Gerilimi : 230V, 110V , 48V, 24V , 12V  AC ; 110V , 48V , 24V , 12 V DC