1/4'' Normalde Kapalı Genel Maksat Solenoid Vana TORK S1060.01.018 (0 - 16 BAR), Mini Bobin (Düşük Watt Güç Tüketimi) Serisi (1,8mm Orifis)
%45
1.346,03 TL
2.447,33 TL
Marka
Stok Kodu
TORK S1060.01.018
* 144,87 TL den başlayan taksitlerle!
Seçenekler
Çalışma Voltajı
Adet
Sıcaklık : -10°C…160 °C / -10 80 °C
Pozisyon : Normalde Kapalı
Bobin Gerilimi : 230V, 110V , 48V, 24V , 12V  AC ; 110V , 48V , 24V , 12 V DC