1/4'' Normalde Kapalı Genel Maksat Solenoid Vana S1010.01.018 (0 - 16 BAR) Direkt Çekmeli, (1,8mm Orifis)
%45
1.631,55 TL
2.966,46 TL
Marka
Stok Kodu
TORK S1010.01.018
Havale
1.549,98 TL (%5,00 havale indirimi)
* 175,60 TL den başlayan taksitlerle!
Direk Çekmeli (min.Δp=0 barve
Pilot Kontrollü( min.Δp=0,5 bar)
Max: 16 bar çalışma
    3/8"…2" Pilot Kumandalı, BSP (İstek Üzerine NPT)
Sıcaklık : -10°C…80 °C
Pozisyon : Normalde Kapalı
Bobin Gerilimi : 230V, 110V , 48V, 24V , 12V  AC ; 110V , 48V , 24V , 12 V DC