1/2'' Normalde Kapalı Genel Maksat Solenoid Vana TORK S1060.03.012 (0,35 - 12 BAR), Mini Bobin (Düşük Watt Güç Tüketimi) Serisi (12mm Orifis)
%45
2.284,17 TL
4.153,04 TL
Marka
Stok Kodu
TORK S1060.03.012
* 245,83 TL den başlayan taksitlerle!
Seçenekler
Çalışma Voltajı
Adet
Sıcaklık : -10°C…160 °C / -10 80 °C
Pozisyon : Normalde Kapalı
Bobin Gerilimi : 230V, 110V , 48V, 24V , 12V  AC ; 110V , 48V , 24V , 12 V DC